KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 8461533
nr 846 1533
Blandteknik
A Kurkowski, Signerad, 1960, motivets mått: 61x39
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 16 september 2013
kl 18:15:21
150 kr
150 kr